Aqualand Moravia – największa fala zabawy
Aqualand Moravia – największa fala zabawy
Wspaniały park wodny dla każdego
Wspaniały park wodny dla każdego

Masaż klasyczny (50/20 min)

doskonałe do masażu w celu wyeliminowania bólu, regeneracji mięśni, wraz z indukcją nastroju i samopoczucia. W masażu klasycznego mogą być pobierane psychiczne i fizyczne zmiany i poczucie harmonii ciała i umysłu.

Masaż hawajski  (50/30 min)

To magiczne doświadczenie zmysłowe i prawo jest uważane za perłę wśród masaży. Korzystanie egzotyczne oleje mogą czarować luksusu i oryginalności. Rytm tańca tego masażu pomaga wyeliminować napięcia, stresu i napełnia ciało pozytywną energią.

Refleksyjny masaż stóp + okład parafinowy dłoni (30 min)

Jest to jeden z najbardziej skutecznych metod alternatywnych leków. To działa profilaktycznie, zwłaszcza problemów nieprawidłowego funkcjonowania narządów wewnętrznych. Wspomaga układ odpornościowy i usuwa zarówno zmęczenie psychiczne i fizyczne.

Masaż gorącymi kamieniami (60/40 min)

Prawo kamieniami, że ich wibracje i ciepła wpływają na ścieżek energii w organizmie, ma korzystny wpływ na umysł i zrelaksować się sztywność mięśni doskonale. Lecznicze działanie masażu leżą w blokując uwalnianie ważnych punktów na meridianach i kick korzystny energii w naszym ciele.

Masaż limfatyczny (60 min)

Bardzo subtelny, ale skuteczny sposób koncentruje się na system limfatyczny. Przywraca i poprawia przepływ limfy, która następnie przemieszcza się dobrze z zanieczyszczeń z ciała. Wspomaga redukcję odwadniania i masy ciała.

Masaż czekoladowy (40 min)

Jest to z pewnością jeden z najbardziej zmysłowych masaży. Przywraca, odżywia i nawilża skórę, stymuluje hormony radości, jest bardzo skutecznym środkiem do zwalczania skutków stresu z życia codziennego.

NOWOŚCI!

Aromatyczny ziołowy masaż dla pięknej kobiety (50 min)

Aromatyczny ziołowy masaż dla dynamicznych mężczyzn (50 min)

Różowy masaż twarzy + dekolt

Cennik masaży

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek